TERAPEUTKY A TERAPEUTI


Certifikovaní odborníci a odborníčky pod POPI-Slovensko

Boris Sopko, Dipl. POP

Som pôvodne klinický psychológ a psychoterapeut. Počas mojej profesionálnej praxe sa snažím prispieť k transformácii krízových životných skúseností jednotlivcov, skupín a komunít. Fascinuje ma život a nekonečnosť vesmíru. Narodil som sa a vyrástol na východe Slovenska a v súčasnosti žijem s mojou partnerkou Neus a našimi deťmi - Jakubom a Sofiou v Barcelone.

Kontakt: www.akodalej.sk

Mgr. Sylvia Ondrisová, PhD., Dipl. POP

Som psychologička, lektorka a koučka.

Aj v náročných situáciách sa snažím s klientami hľadať ich individuálnu cestu, aby mohli rozvinúť svoje vlastné zdroje, silu i potenciál. Dôverujem, že múdrosť na riešenie rôznorodých situácií je v nás samých. Tvorivé metódy procesovej práce ju pomáhajú objavovať, zažiť a vniesť do života vedomejšie.

V rámci tréningov sa venujem najmä témam, v ktorých ako spoločnosť i jednotlivci potrebujeme zmeniť staré, nefunkčné postoje - aby sme mohli žiť naplnenejší a autentický život. Aktuálne sa venujem najmä práci s mocou a osobnou silou, riešeniu konfliktov a emočnému manažmentu, či vedomému líderstvu.

V osobnom živote si cením chvíle na horách a v prírode, možnosť učiť sa a spoznávať nové - aktivity, miesta, pohľady, cesty.. a všeličo ;) Rada tiež trávim čas so svojimi blízkymi.

Kontakt: www.sylviaondrisova.com

Slávka Takáčová, Dipl. POP

Som: psychologička a psychoterapeutka.

Sprevádzam ľudí v momentoch krízy a ťažkostí, objavovania zdrojov, vnútornej iskry, hľadania ich individuálnej, jedinečnej cesty. Dôverujem tomu, že máme schopnosť ťažkosti nie len zvládnuť, ale aj zosilnieť a rásť.

Rada pracujem a učím sa o práci s traumou a facilitácii, Fascinuje ma proces zmeny, transformácie a všetko čo ho podporuje. Lektorsky sa venujem vzdelávaniu v Pop a témam individuálneho rastu, sily a zraniteľnosti a autenticity.

Vo voľnom čase rada trávim čas v pohybom záhradke, v prírode, rada tvorím rukami, mám rada hudbu a stíšenie :)

Kontakt: www.slavkatakacova.sk

Jana Sarah Kašáková, Dipl. POP

Som psychologička, psychoterapeutka.

Baví ma vydávať sa s ľuďmi - či už individuálnymi klientkami aj klientmi v praxi alebo študentmi a študentkami vo výcviku, na dobrodružné výpravy za sebapoznaním. Páči sa mi nachádzať cesty k sebe, zisťovať, že a nad čím máme moc, že a čo dokážeme ovplyvňovať a ako dôverovať prúdu života, ktorý nás vedie cestami a niekedy aj necestami a učí nás rôznymi metódami žiť ten náš vlastný život čo najplnšie a s čo najväčšou vášňou. A s pokojom v duši zároveň. Ten profesionálny aj osobný.

Tešia ma tiež výpravy do mojich vnútorných svetov, kde objavujem tvorivé impulzy a vyjadrujem ich rôznymi spôsobmi, rôznymi výtvarnými či písaním poézie či inou tvorbou.

Kontakt: www.psychoterapeutka.sk

Brigit Roseman Trimajová, Dipl. POP

Som psychoterapeutka, koučka a lektorka procesovej práce

Pracujem s jednotlivcami, dvojicami a skupinami. Baví ma zdielať s ľuďmi ich príbehy, prežívať radosti a strasti a hľadať nové cestičky pre tok ich rieky ich života.

Som lektorkou psychoterapeutického výcviku v POPI.

Spolupracujem s rôznymi organizáciami z komerčného aj neziskového sektoru.  

Vo voľnom čase je mojou najväčšou voľnočasovou vášňou záhrada, rada v nej trávim čas, zbieram, čo sa urodí a potom pretváram na rôzne pokrmy a zaváraniny. Pohyb mi spraví deň za každých okolností. Poteším sa každej spoločenskej aktivite.

Kontakt: www.psychoterapeutka.org