Psychoterapeuti a psychoterapeutky


Certifikovaní odborníci a odborníčky pod POPI-Slovensko

Boris Sopko, Dipl. POP

Som pôvodne klinický psychológ a psychoterapeut. Počas mojej profesionálnej praxe sa snažím prispieť k transformácii krízových životných skúseností jednotlivcov, skupín a komunít. Fascinuje ma život a nekonečnosť vesmíru. Narodil som sa a vyrástol na východe Slovenska a v súčasnosti žijem s mojou partnerkou Neus a našimi deťmi - Jakubom a Sofiou v Barcelone.

Kontakt: www.akodalej.sk

Mgr. Sylvia Ondrisová, PhD., Dipl. POP

Som psychologička, lektorka a koučka.

Aj v náročných situáciách sa snažím s klientami hľadať ich individuálnu cestu, aby mohli rozvinúť svoje vlastné zdroje, silu i potenciál. Dôverujem, že múdrosť na riešenie rôznorodých situácií je v nás samých. Tvorivé metódy procesovej práce ju pomáhajú objavovať, zažiť a vniesť do života vedomejšie.

V rámci tréningov sa venujem najmä témam, v ktorých ako spoločnosť i jednotlivci potrebujeme zmeniť staré, nefunkčné postoje - aby sme mohli žiť naplnenejší a autentický život. Aktuálne sa venujem najmä práci s mocou a osobnou silou, riešeniu konfliktov a emočnému manažmentu, či vedomému líderstvu.

V osobnom živote si cením chvíle na horách a v prírode, možnosť učiť sa a spoznávať nové - aktivity, miesta, pohľady, cesty.. a všeličo ;) Rada tiež trávim čas so svojimi blízkymi.

Kontakt: www.sylviaondrisova.com

Slávka Takáčová, Dipl. POP

Som: psychologička a psychoterapeutka.

Sprevádzam ľudí v momentoch krízy a ťažkostí, objavovania zdrojov, vnútornej iskry, hľadania ich individuálnej, jedinečnej cesty. Dôverujem tomu, že máme schopnosť ťažkosti nie len zvládnuť, ale aj zosilnieť a rásť.

Rada pracujem a učím sa o práci s traumou a facilitácii, Fascinuje ma proces zmeny, transformácie a všetko čo ho podporuje. Lektorsky sa venujem vzdelávaniu v Pop a témam individuálneho rastu, sily a zraniteľnosti a autenticity.

Vo voľnom čase rada trávim čas v pohybom záhradke, v prírode, rada tvorím rukami, mám rada hudbu a stíšenie :)

Kontakt: www.slavkatakacova.sk

Jana Sarah Kašáková, Dipl. POP

Som psychologička, psychoterapeutka.

Baví ma vydávať sa s ľuďmi - či už individuálnymi klientkami aj klientmi v praxi alebo študentmi a študentkami vo výcviku, na dobrodružné výpravy za sebapoznaním. Páči sa mi nachádzať cesty k sebe, zisťovať, že a nad čím máme moc, že a čo dokážeme ovplyvňovať a ako dôverovať prúdu života, ktorý nás vedie cestami a niekedy aj necestami a učí nás rôznymi metódami žiť ten náš vlastný život čo najplnšie a s čo najväčšou vášňou. A s pokojom v duši zároveň. Ten profesionálny aj osobný.

Tešia ma tiež výpravy do mojich vnútorných svetov, kde objavujem tvorivé impulzy a vyjadrujem ich rôznymi spôsobmi, rôznymi výtvarnými či písaním poézie či inou tvorbou.

Kontakt: www.psychoterapeutka.sk

Brigit Roseman Trimajová, Dipl. POP

Som psychoterapeutka, koučka, lektorka 

Pracujem s jednotlivcami, dvojicami a skupinami. Baví ma zdielať s ľuďmi ich príbehy, prežívať radosti a strasti a hľadať nové cestičky pre tok ich rieky života.

Som lektorkou psychoterapeutického výcviku v POPI.

Spolupracujem s rôznymi organizáciami z neziskového a komerčného sektoru.  

Vo voľnom čase je mojou najväčšou voľnočasovou vášňou záhrada, zbieram, čo sa urodí ale najradšej varím višňový džem. Pohyb mi spraví deň za každých okolností. Poteším sa každej spoločenskej aktivite a čakám kedy to bude znovu možné.

Kontakt: mobil: 0917 559 820 email: btrimaj@hotmail.com web: www.brigitatrimaj.sk