V krajine snov

04.09.2020

so Slávkou Takáčovou a Sylviou Ondrisovou

4.-5. Septembra v Bratislave

Zobudili ste sa už niekedy celí blažení uprostred toho, ako letíte nad krásnou krajinou? Alebo vystrašení a mokrí v momente, keď vás už už dobiehala príšera? Zaujíma Vás, čo sa deje s vašou mysľou, keď spíte?

Sny sú cestou do iného sveta. Otvárajú nám nové perspektívy, rozširujú naše porozumenie seba, spájajú nás s našimi darmi a ukazujú možnú cestu. Ponúkajú nám radikálne iný pohľad na seba a svoju jedinečnosť, a nové spôsoby riešenia našich ťažkostí.

Ak Vás fascinuje tento svet plný symbolov, príďte sa s nami pozrieť sa na to, ako nás denné fantázie a nočné sny nasmerovávajú k našej celistvosti. Budeme sa spolu učiť, ako tieto snové poklady čítať a pokúsime sa správy z "iného sveta" preniesť do našej každodennej bdelej reality.

Na tomto seminári vytvoríme priestor, v ktorom môžete POP-ku bližšie spoznávať na teoretickej i zážitkovej rovine. Pomocou krátkych cvičení, praktických ukážok i teórie Vám priblížime podstatné princípy a nástroje procesovej práce. Seminár je vhodný pre profesionálov, ktorí by si chceli rozširiť svoje znalosti v tejto oblasti, aj pre tých, ktorí majú záujem o sebaspoznávanie.

Seminár je v poradí tretím blokom ročného tréningového programu Cesta rieky: cesta k sebe. Možete ho absolvovať aj samostatne.


Časový harmonogram: piatok 13:00-17:30, Sobota 9:00 - 17:00

Zvýhodnená cena: 120 Euro (pri prihlásení do 15.8.)

Základná cena: 140 Euro

Cena v rámci celého ročného kurzu: 110 Euro

Registrácia na: slavka.takacova@gmail.com

Storno podmienky: Ak zrušíte svoju účasť po 28.8.2020 a nenájdete za seba náhradu, hradíte plnú sumu. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie ☺