JARNÝ TRIPTYCH

23.03.2022

KEDY:

6.februára 2021, Telo, telesné symptómy a Big medicine
20.marca 2021 Telo vo vzťahoch
24.apríla 2021 Rastový potenciál vzťahov

LEKTORI: Brigit Roseman Trimajová a Jana Sarah Kašáková

JARNÝ TRIPTYCH

Prinášame vám tri stretnutia, ktoré sú určené záujemkyniam a záujemcom o dlhodobý výcvik v Procesovej práci, ale nielen pre nich, vítaní sú všetci a všetky, ktorých zaujíma procesová práca, či uvedené témy a radi by sa na jednom alebo viacerých stretnutiach niečo o nich dozvedeli a povenovali sa seba objavovaniu v rámci týchto tém. Budete mať možnosť ochutnať a vyskúšať si tento spôsob práce a zažiť ho na sebe v cvičeniach, horúcej stoličke, debatách, práci v "strede" aj s využitím tvorivosti. Tento online kurz teda nie je webinárom v zmysle teoretických prednášok, bude zmesou teórie aj praxe, teda aj zážitkov na sebe.

Proces-orientovaná psychoterapia alebo Procesová práca poskytuje základný rámec pre porozumenie človeka, jeho vzťahov s ľuďmi, prostredím, v ktorom žije. Pomáha nachádzať zmysel v rušivých udalostiach a získavať dôveru v neznámo. Učí vnímať nezvyčajné zážitky ako novú obohacujúcu cestu. Viac sa dočítate na www.processwork.sk

Organizačné pokyny

Forma: Online, platforma ZOOM
Čas: sobota 9:30-12.30 a 14:00 -17:30.

Seminárny poplatok:

Cena pri prihláške a zaplatení jedného modulu: 49€.

Kamarátska cena: cena pre dve osoby, ktoré prídu spolu.: 89€

Pre potvrdenie účasti a spôsob platby kontaktujte organizátorku.

Storno poplatky:

Ak zrušíte svoju účasť na seminári dva týždne až sedem dní pred termínom seminára a nenájdete za seba náhradu, bude Vám účtovaný storno
poplatok vo výške 25 €, Pri zrušení sedem dní a menej vám bude účtovaná celá suma.

Kontakt a registrácia:

Brigit Roseman Trimajová
btrimaj@hotmail.com
+421 917 559 820 

Mgr. Brigit Roseman Trimajová, Dipl.POP

je psychoterapeutka, koučka, lektorka a trénerka procesovej práce POPI-Slovensko. Pracuje s jednotlivcami, pármi, dvojicami a skupinami v oblasti práce s ľuďmi a ich rozvoja, spolupracuje s rôznymi organizáciami z komerčného aj neziskového sektora. Oslovujú ju spoločenské témy a systémy a ich prepojenie na individuálnu psychológiu. Dôležitú tému materstva, osobnú aj spoločenskú, rozpracovala vo svojom záverečnom projekte k procesovému diplomu. 

Mgr. Jana Sarah Kašáková, Dipl.POP

je psychoterapeutka so súkromnou praxou v Piešťanoch a trénerka procesovej práce POPISlovensko. V neposlednom rade sa zaujíma o témy zdravia a choroby, dlhodobé vzťahy, osobnú transformáciu. Mimo to sa vášnivo venuje výtvarnej tvorbe (maľby, tapisérie, asambláže, keramika) a mohlo by sa zdať, že dom, v ktorom býva, sa mení na ateliér a galériu v jednom.