Jesenný Triptych

22.07.2021

KEDY: 2. októbra 2021, 20. novembra 2021, 23. apríla 2022.
LEKTORI: Brigit Roseman Trimajová a Jana Sarah Kašáková

Jesenný triptych

s Brigit Roseman Trimajovou a Janou Sarah Kašákovou

Termíny:

2. októbra 2021 Každodenné tendencie k závislostiam

22. januára 2022 Ja-Ty-My-Vy-Oni (Deus ex machina vo vzťahoch)

23. apríla.2022 Čo s loďou nezávislosti v mori vzťahu?


Prinášame vám tri stretnutia, ktoré sú určené záujemkyniam a záujemcom o dlhodobý výcvik v Procesovej práci, no nielen pre nich. Vítaní sú všetci a všetky, ktorých zaujíma procesová práca, či uvedené témy a radi by sa na jednom alebo viacerých stretnutiach dozvedeli o nich viac a povenovali sa sebaobjavovaniu v rámci týchto tém. Budete mať možnosť ochutnať a vyskúšať si procesový spôsob práce a jeho metódy. Zažijete ho na sebe v cvičeniach, vnútornej práci, debatách, práci v "strede" aj s využitím tvorivosti. Tento online kurz nie je webinárom v zmysle teoretických prednášok. Je kokteilom teórie aj praxe, teda aj zážitkov na sebe.

Proces-orientovaná psychoterapia alebo Procesová práca poskytuje základný rámec pre porozumenie človeka, jeho vzťahov s ľuďmi a prostredím, v ktorom žije. Pomáha nachádzať zmysel v rušivých udalostiach a získavať dôveru v neznámo. Učí vnímať nezvyčajné zážitky ako novú obohacujúcu cestu. Viac sa dočítate na www.processwork.sk

Organizačné informácie

Miesto: online platforma zoom

Čas: sobota 9:30-12.30 a 14:00 -17:30.

Stretnutia sa uskutočnia v online priestore vždy jeden celý deň.


KONTAKT A INFORMÁCIE

Registrácia:

Jana Sarah Kašáková

sarah.kasak@gmail.com

+421 905 382 194


CENA

Cena pri prihláške a zaplatení cena pri účasti na všetkých troch moduloch 49€ za jeden, spolu 147€, jedného modulu: 59€ .


PLATBY

Pre potvrdenie účasti a spôsob platby kontaktujte organizátorku.


STORNO POPLATKY

Ak zrušíte svoju účasť na seminári dva týždne až sedem dní pred termínom seminára a nenájdete za seba náhradu, bude Vám účtovaný storno poplatok vo výške 30 resp. 25 €, pri zrušení sedem dní a menej vám bude účtovaná celá suma.

O lektorkách

Mgr. Brigit Roseman Trimajová, Dipl.POP je psychoterapeutka, koučka, lektorka a trénerka procesovej práce POPI-Slovensko. Pracuje s jednotlivcami, pármi, dvojicami a skupinami v oblasti práce s ľuďmi a ich rozvoja, spolupracuje s rôznymi organizáciami z komerčného aj neziskového sektora. Oslovujú ju spoločenské témy a systémy a ich prepojenie na individuálnu psychológiu. Dôležitú tému materstva, osobnú aj spoločenskú, rozpracovala vo záverečnom projekte k procesovému diplomu.

Jana Sarah Kašáková, Dipl.POP je psychoterapeutka so súkromnou praxou v Piešťanoch a trénerka procesovej práce POPI-Slovensko. Zaujíma sa o témy zdravia a choroby, o osobnú a vzťahovú transformáciu a o to, ako si dovoliť žiť svoj vlastný jedinečný život. Vášnivo sa venuje aj rôznym technikám výtvarnej tvorby a mohlo by sa zdať, že dom, v ktorom býva, sa mení na ateliér a galériu v jednom. Píše básne a práve vydáva autorskú knihu poézie. Zaujíma ju, ako sa proces tvorby a život autorky ovplyvňujú a premieňajú navzájom, ako okolie a svet na to odpovedajú a čo to spätne robí s tvorbou (a autorkou)

.