Dračie srdce: Ako pracovať s vlastnou silou v koflikte

22.07.2021

KEDY: 15.-16.10.2021 LEKTORI: Slávka Takáčová a Sylvia Ondrisová

Dračie srdce: 

Ako pracovať s vlastnou silou v koflikte

15.-16.10.2021 v Bratislave so Slávkou Takáčovou a Sylviou Ondrisovou

Stáva sa vám, že nemôžete zaspať, pretože dookola v hlave prehrávate rozhovor s kamošom a hľadáte tie "správne argumenty" na svoju obhajobu? .. Bolo to, čo som povedal/a, už "príliš"? Alebo naopak "málo"?

V konfliktoch sa často cítime bezmocne, ohrozene a/lebo nahnevane. Druhého pritom vnímame ako problémového a silného. Vtedy sa buď vzdávame svojho vplyvu a stiahneme sa, alebo naopak "pritvrdíme".

Práve pocit bezmoci a hnevu vedie často k eskalácii konfliktu vo vzťahoch. Vidíme moc a útočnosť druhého, ale nevnímame svoju vlastnú silu. Pritom moc ako taká nie je problém - naopak - je v nej potenciál konať a ovplyvniť situáciu spôsobom, ktorému veríme. Ako nájsť tú "správnu" mieru tak, aby

sme nepotláčali seba, nevzdávali sa svojej prirodzenosti a sily?

Na seminári budeme skúmať, ako môžeme svoju silu rozpoznať, kultivovať a rozvíjať, aby sme ju vedeli naozaj používať - priamo, vedome a so srdcom.

Seminár je v poradí piatym blokom ročného tréningového programu Cesta rieky: cesta k sebe. Môžete ho absolvovať aj samostatne. Na seminári vytvoríme priestor, v ktorom môžete bližšie spoznávať Procesovú prácu - POP. Prostredníctvom teórie a zážitkových cvičení zároveň ponúkneme tvorivé metódy práce s vlastnou silou v konflikte a budeme spolu hľadať,

ako trochu pootvoriť dvere svojej vnútornej rozmanitosti. Seminár je vhodný pre profesionálov, ktorí by si chceli rozšíriť svoje znalosti v tejto oblasti, aj pre tých, ktorí majú záujem o sebaspoznávanie.

Viac o lektorkách nájdete na www.processwork.sk

Organizačné informácie

Miesto: Vlčkova 8/A, Bratislava

Registrácia v piatok 15.10.2021 od 12:45, začiatok: piatok o 13:00, do 17:30, sobota 9:00-17:00.


KONTAKT A INFORMÁCIE:

Sylvia Ondrisová,

email: sylvia.ondrisova@gmail.com

CENA:

Pri zaplatení do 15.9.2021 je zvýhodnená cena 119 Eur. 
Cena pri zaplatení po 15.9.2021 je cena 139 Eur. Cena v rámci celého ročného kurzu Cesta rieky je 99 Eur.

Zľava je možná pre študentov/ky, rodičov na rodičovskej dovolenke, dôchodcov, či ľudí s nízkym ekonomickým zázemím - kontaktujte organizátorku.

PLATBY - počet mieest je limitovaný, pre potvrdenie účasti a spôsob platby kontaktujte organizátorku.

STORNO POPLATKY - ak zrušíte svoju účasť na seminári po 1.10.2020 a nenájdete za seba náhradu, bude Vám účtovaný storno poplatok vo výške plnej sumy za seminár. Za porozumenie ďakujeme.